Ліцей HoneyAcademy
Ліцензована загальноосвітня школа з інноваційними методами навчання запрошує учнів 0-7 класів

+38 (063) 242-96-94
Ліцей HoneyAcademy
Ліцензована загальноосвітня школа з інноваційними методами навчання запрошує учнів 0-7 класів

+38 (063) 242-96-94
Чим є наша школа?
Ліцей HoneyAcademy на Благовіщенській 13 — це інноваційний простір в центрі Харкова, метою котрого є зростити покоління нової української інтелектуальної еліти.

Ми навчаємо студентів* не тільки академічним знанням, але й актуальним моделям успішності, практичним навичкам і вмінням, які відповідають сучасним викликам глобального світу.

*Студенти — саме так ми називаємо всіх наших "школярів"
з першого класу, бо навіть такі "дрібниці" допомогають виховувати особисту відповідальність так необхідну
в сучасному світі.

Чим є наша школа?
ThinkGlobal на Благовіщенській 13 — це інноваційний простір в центрі Харкова, метою котрого є зростити покоління нової інтелектуальної еліти.

Ми навчаємо студентів* не тільки академічним знанням, але й актуальним моделям успішності, практичним навичкам і вмінням, які відповідають сучасним викликам глобального світу.

*Студенти — саме так ми називаємо всіх наших "школярів"
з першого класу, бо навіть такі "дрібниці" допомогають виховивати особисту відповідальніть так необхідну
в сучасному світі.
Відео засновника мережі ThinkGlobal про концепцію шкіл
Переваги школи
на Благовіщенській,13
У школи закрита територія з контролем доступу
В нас своя закрита територія для прогулянок з невеликим стадіоном, також у школі діє активна система відеонагляду та охорони.
1
В усіх вчителів є свої асистенти
В кожному класі вони допомагають вчителям та супроводжують дітей під час навчання. Завдяки цьому учні швидше та ефективніше засвоюють матеріал.
2
Педагоги з міжнародним досвідом
Команда викладачів з фаховою освітою та широким досвідом роботи з дітьми. Серед них три кандидати наук з досвідом праці в міжнародних проєктах.
3
В команді є кваліфікований психолог
В школі працює психолог, який спостерігає за процесом адаптації дитини, а також за його подальшою взаємодією в колективі. Він допомагає батькам і педагогам домогтися найкращого результату та забезпечує психологічний комфорт учня.
4
Розширена програма гуртків
Після школи, у учнів є близько 20 напрямків для занять з професійними педагогами та іншими студіями. Серед них: живопис, робототехніка, програмування та музика.
5
Постійна команда викладачів
В школі відсутня "ротація вчителів", бо ми цінуємо свою команду та намагаємося дати їм як найліпші умови праці. Завдяки цьому дітей навчає сформована команда найкращих викладачів Харкова.
6
Життя наших студентів
Типовий день у Honey Academy
Батько Івана їде з передмістя, тому, щоб уникнути заторів, привозить сина до школи ThinkGlobal о 8:00 ранку, де його зустрічає персонал.

Для занять ще зарано, тому Іван частується напоями, грає з асистентом викладача або із іншими студентами у настільні ігри, дивиться пізнавальне відео чи грає у кімнаті для ігор.

О 9:00 починаються заняття, між якими у дітей є великі перерви під час яких вони бавляться на вулиці та грають в активні ігри.

В 13:30 у них починається годинна перерва на обід та прогулянку, аби на ній студенти відновили енергію.

Після занять у дітей всіх класів є обов'язковий час на самостійне читання. Далі студенти готують свої проєкти, або роблять домашнє завдання. І вже після цього їдуть до дому, або на обранні студії.
Бажаєте побачити школу та поспілкуватися з викладачами?
Запишіться на екскурсію до найсучаснішої школи Харкова
Інтеграція з реальним бізнес-світом
Майстер-класи від бізнесменів, представників різних професій, відомих людьми з різних сфер.
Екскурсії до компаній
Програма з розвитку підприємництва
Створення власних проєктів та стартапів
Інтеграція з реальним бізнес-світом
Екскурсії до компаній
Майстер-класи від бізнесменів, представників різних професій, відомих людьми з різних сфер.
Програма з розвитку підприємництва
Створення власних проєктів та стартапів
Наші цінності
Взаємоповага:
ми будуємо стосунки, спираючись на повагу та толерантність один до одного.
Взаєморозуміння:
ми слухаємо і чуємо одне одного.
Співпереживання та взаємодопомога:
ми одна єдина команда.
Відповідальність:
ми свідомі стосовно того, що робимо та кажемо.
Свобода самовираження:
ми цінуємо нові думки, судження та теорії.
Розвиток:
ми постійно вчимось, експериментуємо та аналізуємо.
Місія школи
Наша місія- зробити посильний внесок в формування майбутнього наших дітей та суспільства за допомогою виховання студентів як впевнених, цілеспрямованих та вільних від стереотипів особистостей. Ми прагнемо, щоб наші діти вміли приймати потрібні рішення, ґрунтуючись на міцній базі знань та цінностей і сміливо будували своє та наше з вами майбутнє.

Ліцей Honey Academy дає не тільки якісну та міцну базу академічних знань, а також навчає застосовувати ці знання в реальному житті. В нашій школі студенти роблять цікаві проєкти, вирішують важливі проблеми, розвивають критичне мислення, комунікативні навички та інші важливі в ХХІ столітті якості.


Команда ThinkGlobal
Ми обожнюємо дітей та бажаємо створювати для них щось виняткове.
Ольга Ажніна
Адміністратор з методичних питань молодшої кшоли
Працює за Інтегрованим курсом "Світ чекає крилатих", де розвивається діяльнісний підхід, критичне, креативне та логічне мислення; закладається бази ораторського мистецтва та вміння заявляти про себе.

Використовує мультимедійні навчальні платформи, інтерактивні онлайн-платформи, сучасні методики та форми роботи з учнями молодшого шкільного віку.
Ірина Звонко
Створює можливості для занять різними видами спорту - щоуроку змінює види діяльності - від скелелазання до футболу, від йоги до баскетболу, від аеробіки до волейболу, від естафет до гімнастики, від кувирків до стрибків на скакалці. Вважає, що кожен зможе знайти спорт саме для себе.

В роботі використовує навчальні відео-матеріалами, авторські презентації, сучасні рекомендації до уроків та перегляд мотиваційних роликів.


Ірина Табарчук
Адміністратор навчальної системи
Мета вивчення комп'ютерних наук в школі - набути свободу самовираження та самореалізації в цифровому світі через навички створення контенту, програмування, досвідченого користування і пошуку інформації, основ адміністрування та роботи з апаратною частиною, розуміння принципів сучасних технологій і рішень, розуміння прикладного і бізнесового аспекту інформаційних технологій.


Данііл Острась
Розробив авторські навчальні курси з хімії, біології та географії, які викладаються згідно стандартів МОН та з урахуванням сучасних наукових досягнень, де великий акцент робиться на роботі з першоджерелами та набутті актуальних знань для сучасного світу.

На лекціях використовує сучасні наукові джерела, активно залучає студентів до виконання практичних завдань. Також активно застосовує мультимедіа, лабораторні та польові практикуми (базовані на університетській практиці).
Роман Князєв
Викладач одного з основних курсів сучасної освіти- математики, де закладаються базові навички на все життя, де закладається база академічних знань і вмінь, опановуються найпростіші методи аналізу та побудови логічних зв'язків.

На заняттях використовує Ігрові онлайн платформи - вчиюа та mathgames, які дають можливість відпрацювати і закріпити навички в цікавих вправах та задачах.
Тетяна Сірик
За допомогою історії дає змогу студентам сформувати розуміння історії і культури України в контексті загального історичного процесу, допомагає формувати в учнів самоідентичність. Студенти на уроках навчаються оволодівати способами розумових дій, необхідних для розуміння минулого, осягнення сучасного і прогнозування майбутнього.

Під час уроків створює історичні ігри, які дають можливість студентам краще запам'ятовувати матеріали. Також використовує віртуальні екскурсії
Марина Гризлова
Педагог молодших класів, вільно володіє англійською мовою, має вищу педагогічну освіту. Викладає деякі заняття англійською мовою, створює цікаві шкільні проєкти та проводить різноманітні досліди разом із студентами, тим самим поглиблюючи рівень знань та зацікавленість шкільними предметами.
Вікторія Остапенко
Допомагає студентам повірити в себе, покращити вимову та збагатити мову. Має вищу освіту, працювала з дітьми з важкими порушеннями мови та аутизмом.

Обожнює свою професію, адже діти завжди надихають. Саме поруч з ними легко бути справжньою та щирою.
Вагаєтесь щодо вступу?
Якщо якість навчання в вашій школі не влаштовує, ви можете безкоштовно спробувати навчання в ThinkGlobal на протязі 7-ми днів без жодних зобов'язань
Порядок вступу
Порядок вступу до школи
ціна
Ціна навчання -
від 94 000₴ на рік
Школа працює з 9:00 до 19:00, корисну та смачну їжу для маленьких гурманів постачає сертифікована кейтерингова компанія. Є можливість модифікувати харчування під потреби кожної окремої дитини.
Кого готує ліцей Honey Academy?
Ми ставимо за ціль підготувати людей, які вміють не лише добре вирішувати чужі задачі та давати якісні відповіді на чужі питання.

Ми ставимо за ціль підготувати людей, які формулюють свої задачі та запитання. Людей, які створюють нові правила гри в своїй галузі: будь то інженерія, менеджмент, юриспруденція чи мистецтво.

Це люди, яких сьогодні називають новою інтелектуальною елітою: талановиті підприємці, управлінці, науковці, урядовці, громадські діячі, винахідники чи митці.

Це люди, які вільно співпрацюватимуть з глобальним цивілізованим світом.
Як ми можемо готувати інтелектуальну еліту?
1. Концепція, результати та навчальна стратегія. Ми розробили власну Концепцію, сформулювали власні навчальні результати та стратегію їх досягнення.

2. Навчальна культура та цінності. Ми будуємо культуру навчання, засновану на сучасній демократії, взаємній повазі та дослідницьких цінностях.

3. Власні навчальні програми. Ми розробили власні навчальні програми, які передбачають роботу з реальними проблемами та глибокий кросдисциплінарний підхід

4. Викладачі нової генерації. Ми добираємо людей, які за образом мислення належать до сучасної генерації думаючих людей, які перебувають в постійному процесі саморозвитку.

5. Оточення. Наш освітній продукт орієнтований на родини активних та думаючих батьків, тож студенти школи перебувають в оточенні дітей з думаючих та активних родин. Ми також запрошуємо видатних та цікавих особистостей для контакту з дітьми та використовуємо в навчанні приклади масштабних особистостей.
Чи має школа ліцензію?
Так, школа має ліцензію на право провадження освітньої діяльності у сфері загальної середньої освіти (початкової загальної освіти, базової загальної середньої освіти, повної загальної середньої освіти).
Який документ отримує дитина по закінченню школи?
Свідоцтво державного зразка
Чи є тестування до школи?
Для студентів 1 класу є вступне оцінювання готовності дитини до школи, яке має на меті допомогти батькам оцінити доцільність відвідування школи дитиною в поточному навчальному році. Адміністрація рекомендує відвідування школи вже цього року, якщо оцінка готовності за усіма основними факторами є безумовно позитивною або позитивною за виконання певних умов з боку батьків щодо підготовки дитини.
Яка кількість дітей у класі?

Розмір навчальної групи до 15 студентів
За якими програмами працює школа?
Ліцей Honey Academy є ліцензованою школою, яка дотримується стандартів Нової української школи й інтегрує найкращі світові практики в навчальний процес.

Окрім базових обов'язкових предметів, таких як математика, читання, письмо, IT, англійська з українськими вчителями, мистецтво, спорт щотижня діти мають уроки з:

 • STEM

 • журналістики, копірайтингу, сторітелінгу та інших мовних курсів

 • Incredible world

 • project management

 • business

 • science

 • та інші

Яка вартість навчання, що включено в пакет і яким чином здійснюються оплати?
 • перебування у школі з 8.00 до 15.00 (17.00 в середній школі)

 • навчальна програма за держстандартом

 • програми з STEM, журналістики, копірайтингу, сторітелінгу та інших мовних курсів, Incredible world, project management, business, science та інші за розкладом класу

 • супровід родини ментором та шкільним психологом

 • підручники, посібники, необхідне для навчання приладдя і канцелярія

 • відеоспостереження

Сплачується окремо:

 • екскурсійний фонд

 • харчування

 • гуртки

 • музична школа

 • трансфер

 • канікулярні програми

Контакти
+380 66 193 1476
+380 68 644 1240

honeymusic17@gmail.com
Благовіщенська, 13, Харків
Відправити заявку